Alla medarbetare

Andersson Annelie

Lärare på Allmän kurs

annelie.andersson@orebrofolkhogskola.se

Arenius Josefine

Kommunikatör

josefine.arenius@orebrofolkhogskola.se

Backman Tina

Lärare Allmän kurs

tina.backman@orebrofolkhogskola.se

Bahboudi Ava Azita

Lärare Startpunkt

019- 26 36 19
azita.bahboudi@orebrofolkhogskola.se

Björk Linda

Kök Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
linda.bjork@gotabro.se

Corneliosson Rolando

Lärare Allmän kurs

rolando.corneliosson@orebrofolkhogskola.se

Fållsten Jonas

VIkarierande samordnare och Lärare Startpunkt

070-101 69 80
jonas.fallsten@orebrofolkhogskola.se

Holm Marie

Rektor

076-805 60 60
marie.holm@orebrofolkhogskola.se

Höglind Leila

Lärare Götabro bibelskolor

070-101 69 75, vx 0585- 262 10
leila.hoglind@gotabro.se

Johansson Axel

Lärare Fritidsledarutbildningen

axel.johansson@orebrofolkhogskola.se
070-3924455

Karlsson Johan

Lärare på Allmän kurs

070-101 69 83
johan.karlsson@orebrofolkhogskola.se

Kugelberg-Kihlgård Kikki

Kurator

kikki.kihlgard@orebrofolkhogskola.se

Martinsson Astrid

Kök och städ Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
astrid.martinsson@orebrofolkhogskola.se

Larsson Mats

Lärare på Götabro bibelskolor

070-101 69 74, vx 0585-262 10
mats.larsson@orebrofolkhogskola.se

Majlessi Shima

Lärare Startpunkt

019-26 36 19, 070-101 69 78
shima.majlessi@orebrofolkhogskola.se

Marklund Frida

Lärare Götabro

070-101 69 78
frida.marklund@gotabro.se

Norberg Maria

Lärare Allmän kurs, Studie- och yrkesvägledare

maria.norberg@orebrofolkhogskola.se

Olausson Dag

Lärare Allmän kurs

dag.olausson@orebrofolkhogskola.se

Petersson Jenny

Lärare på Götabro Bibelskolor

0585- 262 25, 070- 101 69 81
jenny.petersson@orebrofolkhogskola.se

Petersson Krister

Verksamhetschef på Götabro

070-101 69 71
krister.petersson@gotabro.se

Pilkvist Ulla

Kök och städ Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
ulla.pilkvist@gotabro.se

Sahlin Maria

Kök och städ Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
maria.sahlin@gotabro.se

Sandlund Maria

Lärare på Allmän kurs - Föräldraledig

maria.sandlund@orebrofolkhogskola.se

Spraak Mari

Biträdande rektor och mentor på Fritidsledarutbildningen

070- 294 94 28
mari.spraak@orebrofolkhogskola.se

Undemar Simon

Kurs- och konferenskoordinator

070- 101 69 72
simon.undemar@orebrofolkhogskola.se

Svahn Anders

Lärare på Allmän kurs

anders.svahn@orebrofolkhogskola.se

Roswall Johannes

Lärare på Allmän kurs

johannes.roswall@orebrofolkhogskola.se

Löfgren Eriksson Anna

Lärare på Allmän kurs

anna.lofgren.eriksson@orebrofolkhogskola.se

Åkerberg Josefin

Lärare på Allmän kurs

josefin.akerberg@orebrofolkhogskola.se

Karlsson Anna

Lärare på Startpunkt och Allmän kurs

anna.karlsson@orebrofolkhogskola.se