Götabro Bibelskolor

Björk Linda

Kök Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
linda.bjork@gotabro.se

Höglind Leila

Lärare på Götabro bibelskolor

070-101 69 75, vx 0585-262 10
leila.hoglind@gotabro.se

Källå Astrid

Kök och städ Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
astrid.kalla@gotabro.se

Larsson Mats

Lärare på Götabro bibelskolor

070-101 69 74, vx 0585-262 10
mats.larsson@gotabro.se

Marklund Frida

Lärare på Götabro bibelskolor

070-101 69 78, vx 0585-262 10
frida.marklund@gotabro.se

Petersson Jenny

Lärare på Götabro Bibelskolor

Vx 0585-262 10
jenny.petersson@gotabro.se

Petersson Krister

Verksamhetschef på Götabro

070-101 69 71, vx 0585-262 10
krister.petersson@gotabro.se

Ulla Pilkvist

Kök och städ Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
ulla.pilkvist@gotabro.se

Sahlin Maria

Kök och städ Götabro

070-101 69 77, vx 0585-262 10
maria.sahlin@gotabro.se

Undemar, Simon

Kurs- och konferenskoordinator

070-101 69 72, vx 0585-262 10
simon.undemar@gotabro.se